НА БАЗІ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО ЦНАП ПРОВЕДЕНО ВИЇЗНЕ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ
31.10.2019
Кременчуцький ЦНАП не лише активно вивчає і впроваджує передовий досвід, але й охоче ділиться ним із колегами. Сьогодні у нас представники ЦНАП Полтавської області. Виїзне практичне заняття на базі м. Кременчука організоване у рамках тематичного постійно діючого семінару «Державна політика та нормативне регулювання у сфері надання адміністративних послуг», який проводиться Полтавським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
☝️Про історію створення, розвиток та основні досягнення кременчуцького ЦНАП розповідала наш директор Тетяна Печериця. Окремо зупинилися на організації роботи кременчуцького ЦНАП, можливостях та перевагах апаратно-програмного комплексу (АПК) ЦНАП.
☝️Про безкоштовну програму «е-ЦНАП free», яка розроблена на базі АПК ЦНАП інформував заступник директора КП «Міськоформлення» Богдан Бабіч. Нині це реально крутий інструмент для автоматизації процесів надання послуг у невеликих ЦНАП.
☝️Про представництво та легалізацію документів, які подаються під час оформлення адміністративних послуг розповідала приватний нотаріус Кременчуцького міського нотаріального округу Світлана Дудкіна.
☝️Про практику та статистику розгляду справ у судах по сімейним спорам які стосуються визначення місця проживання малолітніх дітей, житловим спорам тощо повідомляли представники Кременчуцького районного суду Сергій Гусач та Олена Альошкіна.
☝️Про досвід інтеграції соціальних послуг у ЦНАП розповідали начальник відділу соціальних послуг Олександр Швець та спеціаліст управління соціального захисту населення Крюківського району Юлія Дуденченко.
Під час короткої екскурсії ЦНАПом розказали та показали як ведуть прийом адміністратори ЦНАП, як видають результати готових послуг та як оформляються біометричні паспорти. Окреме захоплення у гостей викликала храмова кімната - залишки Свято-Покровської церкви, зруйнованої у 30-ті роки минулого сторіччя, де нині облаштований міні-музей.
Проте візит до Кременчука не обмежився знайомством з ЦНАП. Гості також мали можливість відвідати корпус пасажирського вагонобудування та побувати у музеї історії Крюківського вагонного заводу.
Дякуємо Полтавський ЦППК за співпрацю та за можливість поширити свій досвід. Дякуємо усім учасникам семінару за активну участь та бажання розвиватися! Завжди готові допомогти!