НА БАЗІ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО ЦНАП РОЗПОЧАТО СЕРІЮ ВИЇЗНИХ ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ
18.10.2018
Команда Департаменту «ЦНАП у м. Кременчуці» не лише сама активно вивчає і впроваджує передовий досвід, але й охоче ділиться ним із колегами.
З 17 жовтня 2018 року на базі кременчуцького ЦНАП розпочато серію виїзних практичних занять, які проводитимуться протягом жовтня місяця. Слухачами першого семінару стали керівників ЦНАП Полтавської області.
Обмін досвідом у сфері надання якісних адміністративних послуг організований у рамках тематичного постійно діючого семінару «Державна політика та нормативне регулювання у сфері надання адміністративних послуг», який проводиться Полтавським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
Із вітальними словами до учасників зустрічі звернувся керуючий справами виконкому міської ради Руслан Шаповалов, який ознайомив гостей із історією створення, розвитку кременчуцького ЦНАП та наявним потужним потенціалом Центру, що включає налагоджену роботу працівників, матеріально-технічне та програмне забезпечення Центру.
Основними темами обговорення стали напрацювання ЦНАП у сфері надання якісних адміністративних послуг, які реально спрощують та покращують життя кременчужан.
- Нині головний офіс ЦНАП знаходиться у сучасному комфортному приміщенні у центрі міста та обслуговує понад 2 тисяч громадян протягом дня. Завдяки вдалому зонуванню та прийому замовників послуг на точно призначений день і час, потоки відвідувачів не змішуються та не створюють черг. У своїй діяльності ЦНАП широко використовує апаратно-програмний комплекс (АПК), який включає взаємопов’язані між собою: сайт, систему електронної черги у режимі just in time (черги, як такої, взагалі не існує!), програмний модуль «Call-center», програмний модуль адміністратора, електронний документообіг (зв’язок з іншими суб’єктами), програмний модуль обробки готових документів, їх видачі та зберігання, електронний архів. Розробленою на основі АПК безоплатною програмою «е-ЦНАП» користуються понад 100 ЦНАП України, - розповіла директор ЦНАП Тетяна Печериця.
Організаційні та технічні кроки запровадження паспортних послуг у ЦНАП озвучив заступник директора Департаменту «ЦНАП у м. Кременчуці» Юрій Іващенко.
Представники підрозділів ДМС України у м. Кременчуці Яна Тимченко та Андрій Супрун знайомили присутніх із налагодженим механізмом співпраці підрозділів ДМС та ЦНАП. Також розповіли про зміни, які відбулися у порядках оформлення та обміну паспортів громадян України.
Перший заступник начальника УСЗН Крюківського району Департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Наталя Герасименко розповіла історію запровадження надання соціальних послуг через ЦНАП.
Знайомство з кременчуцьким ЦНАП продовжили екскурсією Центром. Розказали та показали як ведуть прийом адміністратори ЦНАП, як видають результати готових послуг, як оформляються біометричні паспорти тощо. Окреме захоплення у гостей викликала храмова кімната - залишки Свято-Покровської церкви, зруйнованої у 30-ті роки минулого сторіччя, де нині облаштований міні-музей та експонуються старі фотографії храмів різних конфесій, які прикрашали вулиці Кременчука у різні роки.
Дякуємо гостям за бажання вчитися та удосконалюватися, а організаторам – за можливість презентувати свій практичний досвід. Готові й надалі ділитися нашими напрацюваннями і здобутками із колегами! Надавати якісні адміністративні послуги швидко і комфортно – це круто. Головний результат нашої роботи – це задоволені відвідувачі.