НАВЧАЛЬНА ПОЇЗДКА З ПИТАНЬ НАДАННЯ ЯКІСНИХ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ. ДЕНЬ 1
10.08.2018
9-10 серпня 2018 року Департамент «ЦНАП у м. Кременчуці» приймає гостей із Запоріжжя, Вінниці, Хмільника, Мелітополя, Коломиї, Бердянська, Полтави, Горішніх Плавнів, Миргорода. Навчальна поїздка з обміну досвідом у сфері відкритого демократичного врядування, надання якісних адміністративних послуг та діяльності ЦНАП організована у рамках реалізації Проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.
Із вітальними словами до учасників зустрічі звернулися Директор Проекту Олександр Кучеренко, перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, головний експерт Проекту Ігор Лепьошкін, директор Департаменту "ЦНАП у м. Кременчуці" Тетяна Печериця.
Володимир Пелипенко ознайомив гостей із історією нашого промислового міста, з його проблемами, а також можливостями та досягненнями.
Презентуючи роботу кременчуцького ЦНАП, Тетяна Печериця зазначила, що позитивний, успішний наслідок роботи, в першу чергу досягнутий завдяки розумінню міським керівництвом важливості та необхідності удосконалення процесу надання послуг. Також важливе значення має автоматизація процесів надання послуг, зокрема, завдяки впровадженню у діяльність ЦНАП апаратно-програмного комплексу (АПК).Учасники заходу мали можливість поставити запитання щодо роботи АПК його безпосередньому творцю, керівнику КП «Міськоформлення» Володимиру Кригіну.
Із допомогою професійних презентацій консультант проекту ПРОМІС Ігор Бригілевич знайомив з основними тенденціями розвитку належних ЦНАП. Зупинилися на обговоренні теми щодо доцільності інтеграції послуг соціального характеру у ЦНАП. Начальник УСЗН Крюківського району Департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Людмила Ревега розповіла яким чином запроваджувалися такі послуги у кременчуцький ЦНАП та механізм взаємодії на сьогодні.
- Нині 18 послуг, суб’єктами надання яких є управління соціального захисту населення Автозаводського та Крюківського районів приймаються через ЦНАП. Адміністратори Центру приймають заявки, передають суб’єкту надання послуг і видають уже готові результати замовникам. 68 % заяв, що надійшли в УСЗН, подані через ЦНАП! Як наслідок, працівники соцзахисту не відволікаються на прийом, а мешканці міста можуть отримати соціальні допомоги у зручних та комфортних приміщеннях прийшовши на точно призначений день і час. Механізм дуже простий. І ми розуміємо, що рухаємося у правильному напрямку, - зазначила Людмила Ревега.
Також було анонсовано збільшення уже найближчим часом переліку послуг із соціальних питань, які можна буде отримати у ЦНАП.
Заступник начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ірина Яременко озвучила актуальні питання-відповіді з державної реєстрації громадських формувань. Зазначила, що 26 таких послуг нині надається через ЦНАП у м. Кременчуці. Ураховуючи, що суб’єкт надання таких послуг територіально розміщений у обласному центрі – місті Полтава, кременчужанам, а також жителям навколишніх міст і сіл особливо зручно звертатися у кременчуцький ЦНАП. Як свідчить статистика, 50 % звернень до ГТУЮ у Полтавській області це заяви, отримані через Департамент «ЦНАП у м. Кременчуці».
Особливо пишаємося тим фактом, що директор Проекту ПРОМІС Олександр Кучеренко виявив бажання оформити закордонний паспорт у нашому ЦНАП.
У рамках знайомства з кременчуцьким ЦНАП було проведено екскурсію новими приміщеннями, відвідування храмової кімнати та віддалених робочих місць на Молодіжному.
Тільки перший день поїздки і такий продуктивний та інформаційно насичений! Дякуємо вам, організатори, доповідачі та учасники. Завжди розумієш, що обмін досвідом - це можливість себе показати та, безумовно, навчитися новому та корисному. Адже межі вдосконалення не має☺