КВАРТИРНИЙ ОБЛІК: ДЕ І ЯК СТАТИ
31.03.2020
Про підстави взяття громадян на квартирний облік, про необхідний перелік документів для цього, а також про зняття осіб з такого обліку говорили під час чергового навчання адміністраторів ЦНАП. Заняття проводила представник суб’єкта надання послуги – головний спеціаліст Комунального підприємства «Квартирне управління» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Тетяна Новікова.
Важливо:
Для визначення необхідності в поліпшенні житлових умов у місті Кременчуці, селах Потоки, Придніпрянське, Соснівка, Мала Кохнівка мінімальний рівень забезпеченості жилою площею становить 6 квадратних метрів жилої площі у розрахунку на 1 особу.
При встановленні забезпеченості громадян жилою площею в рахунок береться сукупно жила площа, що перебуває у власності громадян, та жила площа на праві користування на всій території України, крім непідконтрольних Україні територій (в Луганській та Донецькій областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі).
Окремо Тетяна Новікова зупинилася на особливостях замовлення послуги 15-11 «Видача довідки про перебування/не перебування на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області», яка з 4 червня надається через Кременчуцький ЦНАП. Як завжди, детальна інформація щодо переліку документів, способу та порядку їх подання, строку надання послуг тощо розміщена на сайті ЦНАП cnap-kremen.gov.ua. До речі, нині розробляється технічна можливість подавати заявку на послугу 15-11 онлайн.
Нагадуємо, що отримати детальну консультацію фахівця стосовно усіх адміністративних послуг, які надає КП «Квартирне управління» можна у головному офісі ЦНАП (каб. 14):
- у вівторок та п’ятницю з 9.00 до 11.00 (квартирний облік),
- у вівторок та четвер з 9.00 – 11.00 (приватизація).