ОСОБЛИВОСТІ ЗАМОВЛЕННЯ ПУТІВОК У ЛІТНІ ДИТЯЧІ ТАБОРИ


ОСОБЛИВОСТІ ЗАМОВЛЕННЯ ПУТІВОК У ЛІТНІ ДИТЯЧІ ТАБОРИ
10 січня 2018 року під час чергового навчання увагу адміністраторів ЦНАП звернено на особливості реєстрації у банку даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, для направлення до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок бюджетних коштів (послуга 25 – 04) та реєстрації у банку даних дітей міста Кременчука для здійснення часткового відшкодування частини вартості путівки за рахунок бюджетних коштів (послуга 25-05).
Зокрема, фахівець управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету кременчуцької міської ради Оксана Козуб зазначила:
1. Дитина має право один раз на рік скористатися путівкою до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку вартість якої сплачена за рахунок державного та місцевих бюджетів всіх рівнів. Якщо батьки реєструють дитину у двох банках даних, то скористатися вони можуть тільки однією з послуг. 
 2. За рахунок міського бюджету можуть бути направлені на оздоровлення та відпочинок лише ті діти, які зареєстровані у м. Кременчуці; 
3. Діти працівників бюджетної сфери направляються на оздоровлення та відпочинок лише за кошти обласного бюджету; 
4. Діти, які потерпіли від наслідків Чорнобильської катастрофи направляються на оздоровлення та відпочинок лише за кошти міського бюджету. 
5. Документи, прийняті для реєстрації дитини в банку даних мають бути чинні на момент написання заяви.