ЯК ЗДЕШЕВИТИ ПУТІВКУ У ДИТЯЧИЙ ЛІТНІЙ ТАБІР І НЕ ТІЛЬКИ


ЯК ЗДЕШЕВИТИ ПУТІВКУ У ДИТЯЧИЙ ЛІТНІЙ ТАБІР І НЕ ТІЛЬКИ
28 грудня 2017 року презентували запуск нових адміністративних послуг «Реєстрація у банку даних дітей міста Кременчука для здійснення часткового відшкодування частини вартості путівки за рахунок бюджетних коштів»  (послуга 25-04)  та «Реєстрація у банку даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, для направлення до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок бюджетних коштів»  (послуга 25-05) через ЦНАП головам профспілкових організацій кременчуцьких підприємств, установ та організацій. Спільно з фахівцями Управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради на чолі з Наталією Заводчіковою детально розказували про те, куди звернутися та які документи надати щоб здешевити вартість путівки на один прожитковий мінімум, що з 1 липня 2018 року становитиме 1944 гривні.
Відкриваючи захід заступник міського голови Ольга Усанова підбила підсумки проведеної кампанії із відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги у 2017 році. Зазначила, що у 2017 році із заявами на реєстрацію до Банку даних дітей звернулось 1777 осіб. Офіційних відмов від часткового відшкодування – 371. За 1406 дитячих путівок було здійснено часткове відшкодування, на що з міського та обласного бюджетів сумарно витрачено близько 2,5 млн. гривень. На здійснення аналогічних заходів у 2018 році з міського бюджету вже виділено 1458 тисячі гривень та з обласного – 1722 тисяч гривень, що дасть змогу здійснити відшкодування за 1500 дітей.
Фахівець Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Микола Шевченко звернув увагу на те, що особливо зручно та просто замовляти послуги 25-04 та 25-05 через сайт  кременчуцького ЦНАП cnap-kremen.gov.ua та з допомогою професійної презентації продемонстрував як це зробити.
Відповідаючи на запитання голів профспілкових організацій начальник ЦНАП у м. Кременчуці Тетяна Печериця наголосила, що на сайті ЦНАПу профспілковим комітетам можна заводити один особистий кабінет, де вноситиметься затребувана інформація про всіх робітників, які бажають оздоровити своїх дітей за програмою часткового відшкодування. Для зручності заповнення анкети на сайті надається шаблонний зразок.