ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ: НОВІ ПРАВИЛА НАРАХУВАННЯ


ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ: НОВІ ПРАВИЛА НАРАХУВАННЯ
13 вересня 2017 року на черговому навчанні для адміністраторів ЦНАП спілкуємося про нові правила нарахування допомоги від держави у вирішенні комунальних проблем. Спікерами виступили фахівці управлінь соціального захисту населення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Вікторія Шатравка та Юлія Дуденченко.
Заняття присвячене змінам, внесеним Кабінетом Міністрів України до порядку призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, які набули чинності з 18 серпня 2017 року.
Зокрема, зазначено, що урядом:
- зменшено період, за який враховуються доходи домогосподарств для призначення їм житлових субсидій, з чотирьох до двох останніх кварталів,
- надано можливість призначення субсидії недієздатній особі за заявою опікуна,
- субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації особи та місцем її фактичного проживання,
-  врегульовано питання виплати призначеної субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу у разі смерті особи, якій було призначено субсидію.
Також встановлено, що субсидія не призначатиметься на наступний строк за наявності заборгованості, сума якої перевищує  340 гривень.
Повторено випадки, коли субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається, як виняток, рішенням комісії при виконкомі Кременчуцької міської ради.